Welony ślubne długie, czyli moda w stylu Royal Family

Wiele przyszłych Panien Młodych nie wyobraża sobie stylizacji bez welonu. Wbrew pozorom nie jest on tylko dodatkiem do sukni ślubnej. Niewłaściwie dobrany może zrujnować całą stylizację i odsłonić mankamenty sylwetki. Przyszłe mężatki dzielą się na trzy kategorie: kobiety, które w ogóle nie chcą welonu, kobiety, którym podobają się krótkie welony oraz te, które marzą o welonach ślubnych długich. To właśnie najdłuższe są najbardziej efektowne.

Długi welon ślubny – najlepiej w katedrze

Welony ślubne długie są bardzo często wybierane przez Panny Młode. Dobre szycie i długość tworzą niesamowity efekt. Kobieta ubrana w białą suknię, która kroczy dumnie przez główną nawę kościoła, a za nią ciągnie się welon. Czy może być coś piękniejszego? Prawdziwym diamentem wśród długich welonów jest welon katedralny. Elegancki, olśniewający, zjawiskowy tak w kilku słowach można określić to ponad 300 cm cudo. Nazwa welonu pochodzi, stąd, że najlepiej prezentuje się w dużej przestronnej katedrze. Ten rodzaj nakrycia głowy przyszłych mężatek jest preferowany przez Panny Młode, pochodzące z rodzin królewskich.

Wyglądają imponująco

Największa zaleta welonów ślubnych długich, to taka, że wyglądają one imponująco. Krótki welon traktowany jest jak dodatek do sukni. Długi natomiast współtworzy całą stylizację. Chcesz jeszcze bardziej podkreślić wyjątkowość ślubnego outfitu? Zdecyduj się na długi welon. Od pierwszej chwili będzie przyciągał wzrok wszystkich obecnych w kościele osób.

Najlepiej do dopasowanej sukni ślubnej

Welon ślubny długi nie będzie pasował do wszystkich sukien ślubnych. Ten rodzaj nakrycia głowy Panny Młodej najlepiej współgra z długimi dopasowanymi sukniami. Taka stylizacja pozwala wysmuklić i wydłużyć sylwetkę. Do długiego ślubnego welonu bardzo dobrze pasują sukienki typu rybka lub syrena.

Biały nie zawsze jest taki sam

Czy wiesz, że istnieje kilka rodzajów bieli? Warto o tym pamiętać, kiedy wybierasz welon ślubny długi. Welony, które odznaczają się barwą od sukni, wyglądają kiczowato i pomimo swojego piękna psują całą stylizację. Szyjesz sukienkę u krawcowej? Poproś o resztki materiału i przyłóż je do zdjęcia welonu. W ten sposób zorientujesz się, czy materiał sukienki nie odbiega barwą od wymarzonego nakrycia głowy. Zamawiasz welon przez internet? W najlepszych sklepach z kolekcjami ślubnymi istnieje możliwość wybrania odpowiedniego koloru welonu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium